У Чорному морі затонув суховантаж із РФ під турецьким прапором: є жертви

Головна Сторінка » У Чорному морі затонув суховантаж із РФ під турецьким прапором: є жертви

Вантажне судно Kafkametler з 12 членами екіпажу на борту затонуло біля узбережжя Чорного моря Туреччини під час шторму.

Влада не змогла зв’язатися з екіпажем, заявив міністр внутрішніх справ Алі Єрлікая, повідомляє Anadolu. Головне управління морських справ Туреччини повідомило 20 листопада, що знайдено тіло одного з матросів.

“Попередньо вважається, що судно затонуло після зіткнення з хвилерізом. У неділю в регіоні вирував потужний шторм. Негода не дозволила повітряним і морським суднам проводити пошуки”, – сказано в повідомленні.

Турецьке вантажне судно перевозило з російського порту Темрюк 1,5 тис. т феросплавів до порту Аліага в Туреччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пояснили, чому окупанти поставили атаки на паузу

Капітан судна Kafkametler під прапором Туреччини поінформував у неділю вранці, що судно дрейфує до хвилерізу. За словами Єрлікаї, судно затонуло після удару об нього.

“Як тільки несприятливі погодні умови покращаться, пошуково-рятувальні роботи розпочнуться негайно”, – сказав він журналістам.

Вантажне турецьке судно із 12 членами екіпажу на борту зникло біля узбережжя Чорного моря 19 листопада. Капітан корабля Kafkametler повідомив учора вранці, що судно дрейфує до хвилерізу (гідротехнічна споруда на воді, призначена для захисту берегової лінії або акваторії порту від хвиль – Gazeta.ua) біля Ереглі, на північному заході турецької провінції Зонгулдак.