fbpx

“У голові Путіна може бути все” ‒ глава міноборони Іспанії попередила про небезпеку

Головна Сторінка » “У голові Путіна може бути все” ‒ глава міноборони Іспанії попередила про небезпеку

Останні заяви президента РФ Володимира Путіна свідчать, що він не збирається закінчувати війни.

Більше того, висловлювання диктатора демонструють небезпеку для всього людства. Про це в інтерв’ю газеті La Vanguardia сказала міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес.

За її словами, у виступі напередодні річниці повномасштабного вторгнення в Україну Путін підкреслив, що не хоче миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський сказав, як упаде режим Путіна

“Він добре розуміє, що програє́ цю битву. Його дуже загрозливі вислови про те, що “війна не закінчиться” і що Росія непереможна, свідчать про небезпеку для людства”, ‒ сказала Роблес.

Водночас вона вважає, що Росія навряд чи застосує ядерну зброю проти України. Іспанія поки не має даних, які підтверджували б підготовку РФ до ядерного удару. Але “в голові Путіна може бути все”.

“Ми всі хочемо припинення вогню, але російський президент дав зрозуміти, без жодних сумнівів, що він хоче продовжувати цю війну. Ціною є життя тисяч українців, а також багатьох росіян, які змушені дивитися в очі смерті незрозуміло за що, бо це не справедливо, не законно”, ‒ заявила Роблес.

Президент Росії Володимир Путін погрожуватиме Грузії, Молдові, державам Балтії та всім країнам колишнього СРСР, якщо не програє війну проти України. У нього залишається можливість досягти того, що він може назвати перемогою, вважають колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

Generated by Feedzy