У ГУР сказали, яка зброя критично необхідна Україні

У ГУР сказали, яка зброя критично необхідна Україні

Україна потребує допомоги партнерів, оскільки зіткнулася з критичною нестачею боєприпасів на фронті.

Ідеться не лише про снаряди, але й про артилерійські системи, заявив очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, передає СNN.

“Снаряди є одним із вирішальних факторів у цій війні. Україна також потребує різкого збільшення кількості гармат, незалежно від їхнього віку та типу. Роки бойових дій завдають шкоди українським далекобійним гарматам. Нам дуже потрібна ця допомога”, – сказав він.

Життєво важливими є і боєприпаси, наголосив Буданов.

“Навіть не стільки їхня якість, скільки кількість. Водночас у повітрі позиції України кращі. У безпілотниках ми більш-менш рівні з противником. Однак Росія постійно вчиться на своєму бойовому досвіді,тож існує тенденція до ще більшого використання БПЛА на фронті”, – зауважив очільник ГУР МО.

Він хотів би бачити на озброєнні українських військ американські штурмовики А-10. За його словами, це те, що дійсно може допомогти завдати військової поразки РФ.

Заступниця державного секретаря Сполучених Штатів Америки Вікторія Нуланд анонсувала вчора швидке надходження в Україну на фронт керованих високоточних авіабомб малого діаметра (Small-Diameter Bomb).