fbpx

У Кремлі відреагували на рішення Польщі перейменувати Калінінград

Головна Сторінка » У Кремлі відреагували на рішення Польщі перейменувати Калінінград

Рішення Польщі змінити вживання у польській мові назв Калінінграду та області “межує з божевіллям”.

Про це заявив речник російського президента Дмитро Пєсков. За його словами, “Польща скочується у божевілля”, передає пропагандистське агентство ТАСС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі послу РФ не дали покласти квіти до пам’ятника радянським військовим

“Це вже навіть не русофобія, це якісь процеси на межі з божевіллям, що відбуваються у Польщі”, сказав Пєсков у відповідь на запитання про зміну назви для Калінінграду та акцію у Варшаві, коли посла Росії не пропустили з квітами до радянського пам’ятника і він врешті залишив їх під меморіалом українцям, загиблим внаслідок російської агресії.

Пєсков додав, що Польща протягом усієї історії “час від часу скочується у це божевілля своєї ненависті до росіян” і “нічого доброго для Польщі і поляків це не приносить”.

У Польщі офіційно перейменували російське місто Калінінград та Калінінградську область.

Таке рішення ухвалила комісія зі стандартизації географічних назв за межами Польщі, що діє при Головній геодезичній службі країни, повідомляє Rzeczpospolita.

Відповідне комюніке опублікували 9 травня. Для міста з російською назвою Калінінград тепер рекомендують уживати лише польську назву Крулевець. А для адміністративної одиниці, в якій розташоване місто, ‒ польську назву Крулевецька область.

Generated by Feedzy