fbpx

У США закликають збільшити постачання летальної зброї в Україну

Головна Сторінка » У США закликають збільшити постачання летальної зброї в Україну

Сенатори США республіканець Роб Портман та демократ Джин Шахін вимагають збільшити постачання летальної зброї в Україну.

Вони пропонують виділити у 2022 фінансовому році $350 млн Пентагону для надання військової допомоги Україні, передає “Інтерфакс-Україна”.

Їхні поправки збільшують допомогу на $100 млн у порівнянні з сумою, яку запросила адміністрація президента США Джо Байдена.

З них $125 млн проти колишніх $75 млн пропонується виділити на закупівлю летальної зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін планує вторгнення в січні-лютому з Криму, Росії та Білорусі що про нас пише світова преса

“Я наполегливо закликаю адміністрацію надати подальшу допомогу у формі протиповітряних та протитанкових засобів, які матимуть життєво важливе значення для стримування цієї останньої російської загрози. Ми маємо зробити все можливе, щоб підтримати нашого союзника Україну в цей час”, – йдеться у заяві Портмана.

Росія готується до повномасштабного наступу на Україну на початку 2022 року. Про це свідчать дані розвідки США, які вона передала європейським союзникам. Карти, складені американськими розвідувальними службами, показують збільшення біля кордону кількості російської артилерії та військових приблизно до 100 тис. для швидкого прориву в Україну з кількох місць: через Білорусь та з окупованого Криму. Готується також атака з повітря.