У США заявили, що Байден “вмикає задню у питанні України”

У США заявили, що Байден “вмикає задню у питанні України”

Президент США Джо Байден після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель практично погодився з тим, що Україні не слід надавати План дій щодо членства в НАТО.

Про це розповів на телеканалі “Україна 24” керівник окружного відділення Республіканської партії в Нью-Йорку Борис Пінкус.

“Американці, які кровно зацікавлені в безпеці та процвітанні України, стурбовані насамперед тим, що, на жаль, Європа здає Україну, особливо це було зрозуміло після зустрічі президента Зеленського з Меркель, яка йде з політичної арени. Це перше, а друге — наш президент Байден, що представляє Демократичну партію, на жаль, вмикає задню. Зустрівшись з Меркель, він майже погодився з тим, що Україна не матиме ПДЧ”, — заявив він.

За словами Пінкуса, членів Республіканської партії “це страшно турбує”.

“Тому ми будемо зараз натискати на всі педалі, перш за все на представників наших округів у Конгресі і Сенаті, щоб вони виконали свої обіцянки дати можливість Україні не тільки отримати сповна 155 млн доларів, призначених для забезпечення безпеки, а й прийняття Україною статусу ПДЧ. Це наша головна мета”, — зазначив політик.