У власників “Прямого” почали випадати скелети з шафи

У власників “Прямого” почали випадати скелети з шафи

Поки на фронті героїчні українські воїни жертвують своїм життям заради безпеки країни, у світі медіа розгортається цікава історія, пов’язана з боротьбою за контроль над Комітетом з питань свободи слова. Депутати, як стверджує Володимир Костерін, що причетні до схем зміни власності телеканалу “ТОНІС” та його перейменування на “Прямий”, тепер вступили в бій за нову інформаційну політику.

“Апелюючи до формального статусу опозиції, депутати Порошенка хочуть додаткову трибуну. Проте з моральної точки зору, все що вони роблять – це симуляція і спекуляція, що спрямовані на розподіл ресурсів через розкол у суспільстві”, – припускає колишній власник “ТОНІСу”.

За словами Володимира Костеріна, з 1991 по 2010 рік телеканал “ТОНІС” виступав, як єдиний незалежний канал, не пов’язаний з олігархічними групами. Він не лише формував соціальний запит на конституційний устрій та демократизацію, але і підтримував екологічні цінності, розвивав соціальні та спортивні проекти.

Телеканал активно підтримував різноманітні галузі, включаючи розвиток скаутської організації “Пласт” та зеленого руху, популяризацію спорту та здорового способу життя. Він створював контент, призначений для всієї родини, звертаючись до важливих суспільних тем.

“Нині важливо, щоб комітет з питань свободи слова мав справжніх захисників, а не тих, хто використовував свої позиції для впливу на медіа. Свобода слова має бути запорукою діалогу та взаємодії в суспільстві, а не інструментом політичних маніпуляцій”, – резюмує Костерін.

Нагадаємо, що фракція “Європейська Солідарність” зареєструвала постанову про призначення Ростислава Павленка головою Комітету свободи слова.

Співголова фракції Ірина Геращенко, яка зареєструвала проєкт відповідної постанови, зазначила, що Павленко є керівником аналітичної служби партії, він стоїть за авторством багатьох важливих законів і поправок, в тому числі в сфері медіа.

“Має беззаперечний авторитет в журналістському середовищі й точно зможе повернути життя в ледь живий комітет свободи слова”, – запевнила Геращенко.