fbpx

У випадку агресивних дій США не залишиться стороннім спостерігачем

У випадку агресивних дій США не залишиться стороннім спостерігачем

Незвичайна концентрація військ поблизу України збоку РФ стала предметом уваги під час виступу представниці місії США при Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Кортні Острієн .

Вона нагадала, що у випадку прямої збройної агресії проти України в Сполучених Штатах Америки не залишаться осторонь та змушені будуть вжити заходів у відповідь.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на офіційній сторінці місії.

“Якщо Росія почне подальші агресивні дії проти України, ми сповнені рішучості відреагувати відповідним чином у координації з союзниками та партнерами”, – зазначила Острієн.

Острієн нагадала про обов’язковість виконання Мінських угод, необхідність відведення російських військ та повернення контролю за кордоном Україні.

Кортні Острієн повідомила, що Штати продовжують отримувати повідомлення про серйозні порушення в окупованому Росією Криму.

Вона закликала звільнити всіх політв’язнів у РФ українців.

“Хоча ми вітаємо звістку про те, що російська окупаційна влада в Криму звільнила у вівторок адвоката Едема Семедляєва, ми вражені тим, що та сама влада затримала 31 зі 150 кримських татар, які чекали на зустріч із Семедляєвим біля слідчого ізолятора. Ми закликаємо до їхнього негайного звільнення”, – наголосила представниця місії.