УАФ не впливає на мобілізацію – лаконічна відповідь “Хусту”

Українська асоціація футболу прокоментувала заяву футбольного клубу “Хуст” з однойменного міста Закарпатської області, що працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки “забрали” гравця клубу Миколу Сираша “прямо з міського вокзалу” і доставили до ТЦК.

Коментар УАФ опублікував сайт Tribuna.com.

“Українська асоціація футболу не уповноважена впливати на мобілізаційні процеси, що здійснюються у відповідності до закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, – сказали.

Ключовим завданням УАФ разом з УПЛ і ПФЛ в секторі професіонального футболу, є забезпечення проведення змагань в умовах воєнного стану з урахуванням встановлених вимог Міністерства молоді і спорту та Кабінету міністрів, повідомили.

7 травня “Хуст”, який грає у Першій лізі чемпіонату України з футболу, звинуватив ТЦК у “незаконному утриманні людей” і заявив, що “Чемпіонат України на грані зриву”.

Також клуб “просив реагування” у голови УАФ Андрія Шевченка.

На заяву клубу відреагувало оперативне командування “Захід” Збройних сил України.

“В той час, коли сотні видатних спортсменів у лавах Сил оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м’яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України і ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни”, – сказали у ЗСУ.

“Вболіваємо за український футбол, але захист України ставимо на перше місце”, – заявило командування.

У січні Андрія Шевченка обрали президентом Української асоціації футболу. Рішення ухвалив XXVI Конгрес УАФ.