Україна може перемогти – Салліван

Україна може перемогти – Салліван

Україна може перемогти російську окупаційну армію, якщо ЗСУ отримають достатню військову допомогу.

Саме тому США повинні надати цю допомогу. Про це заявив радник президента Сполучених Штатів Америки з питань нацбезпеки Джейк Салліван в інтерв’ю NBC.

“Звичайно, Україна може перемогти. Україна вже досягла успіху у військовому плані в одній з найголовніших цілей, яку вона ставила перед собою – не дати країні потрапити до рук Росії. Вона це вже зробила. І Україна може піти далі у відвоюванні території, яку окупувала Росія, забезпечивши поразку Росії і перемогу України. Але вона може це зробити лише за умови, що матиме необхідні інструменти”, – сказав Салліван.

Нагадаємо, що Палата представників Сполучених Штатів Америки вирішила піти на перерву до 28 лютого. При цьому законопроєкт щодо фінансової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню так і не був проголосований.

За даними Герерального штабу Збройних сил України, минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 69 бойових зіткнень, ситуація на сході та півдні залишається складною.

Сьогодні президент Володимир Зеленський вперше озвучив втрати України у війні – за його словами, країна втратила 31 тисячу військових. Втрати росіян складають 180 тисяч окупантів.