Українцям за кордоном поновили видачу готових документів

Українцям за кордоном поновили видачу готових документів

У закордонних підрозділах ДП “Документ” відновили видачу готових документів, яка призупинялась з технічних причин.

Видача буде проходити в тестовому режимі і в першу чергу соціально вразливим категоріям громадян та після повторного отримання SMS повідомлення про готовність паспортів для видачі, пише пресслужба ДП “Документ”.

Такий режим запроваджено для попередження і недопущення перевантаженості системи та повторних технічних збоїв.

“Громадянам необхідно мати SMS про готовність паспорта (отриманих після 25 квітня), пред’явити документ, що посвідчує особу заявника (в т. ч. е-паспорт у додатку “Дія”), пройти процедуру верифікації та перевірити персональні дані”, – йдеться в повідомленні.

23 квітня закордонні підрозділи ДП “Документ” призупинили видачу готових документів, що пояснювали технічними причинами.

Того дня також офіційно підтвердили інформацію про те, що консульські установи України зупиняють надання консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку.

Кабінет міністрів заборонив видавати паспорт громадянина України чи закордонний паспорт чоловікам за кордоном віком від 18 до 60 років.

Ці документи дозволили отримувати лише у територіальному органі чи територіальному підрозділі міграційної служби, йдеться у постанові уряду.