Українська розвідка отримала доступ до серверів міноборони РФ

Головна Сторінка » Українська розвідка отримала доступ до серверів міноборони РФ

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України здійснили чергову успішну спецоперацію проти РФ.

У результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони Росії. Про це повідомила пресслужба ГУР.

Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало російське міноборони, а також масивом секретної службової документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГУР потролило Путіна за те, що він робить з Росією

“Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між понад двома тисячами структурних одиниць силового відомства Росії. Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок”, – повідомляє ГУР.

Аналіз отриманих даних допоміг українській розвідці ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів міноборони РФ. А також – заступників, помічників, спеціалістів, тобто усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою “Бюрократъ”.

“У розпорядженні воєнної розвідки України, наприклад, опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ Іванова Тімура Вадимовича. Цей заступник Шойгу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною. Тож почесне звання “маладєц” відходить саме йому: Вадімич, всім 4, тобі – 5!” – зазначили в ГУР.

В українській розвідці запевнили, що робота у кіберпросторі Росії триватиме й надалі.

Активісти Кіберспротиву нещодавно отримали доступ до російських документів в яких представники військово-промислового комплексу країни-агресорки скаржаться на збитки.

Нарікають, зокрема, на недосконалість російської бюрократичної моделі та інфляцію, що не дозволяє заводам ВПК виконати держзамовлення.