Українська збірна з футболу перемогла Боснію і Герцеговину з рахунком 2:1

Українська національна збірна з футболу перемогла з рахунком 2:1 команду Боснії і Герцоговини і вийшли у фінал плей-оф за вихід на Євро-2024.

Матч відбувся у боснійській Зениці, повідомляє hromadske.ua.

Першими рахунок відкрили господарі поєдинку – на 57 хвилині матчі захисник збірної України Микола Матвієнко спрямував м’яч у власні ворота. На 85 хвилині рахунок зрівняв нападник Роман Яремчук з передачі Юхима Коноплі. Менш ніж за три хвилини Артем Довбик вивів збірну України вперед. Гольову передачу віддав Яремчук.

В основній частину відбору на Євро-2024 Україна посіла третє місце у своїй групі.

Тепер українцям в наступному матчі потрібно перемогти команду Ісландії, яка розгромила Ізраїль з рахунком 4:1.

Національна збірна України виступала у відборі Євро-2024 в групі C разом із командами Англії, Італії, Північної Македонії та Мальти.

У першому матчі відбору Україна поступилася Англії з рахунком 0:2. Згодом, під час другої зустрічі, Україна зіграла внічию проти англійців з рахунком 1:1, відібравши в них очки у кваліфікації.

Україна також перемагала в матчах проти команд Північної Македонії й Мальти. Під час попередньої зустрічі з Італією на відборі українці поступилися їм із рахунком 1:2.