Успіх підтримки криптовалюта PayPal перевершив всі очікування

Успіх підтримки криптовалюта PayPal перевершив всі очікування

Все більш очевидним для широких мас фактом стає те, що одним з кращих способів відділення різних фінансово-технологічних компаній від традиційних банків є використання кріптовалютной торгівлі. І практика чітко показує, що для деяких з найбільших компаній в даному секторі подібне розширення з переходом на підтримку криптовалюта було досить успішним. Як наочний і дуже доброго прикладу варто взяти компанію PayPal.

Вся справа в тому, що вона, слідуючи по стопах додатки Square Cash, почала поступово вирішувати своїм клієнтам, які проживають на території Сполучених Штатів Америки купувати, зберігати, а також продавати біткойни, лайткойни, ефіріум, а також запустила біткойн Кешбек в листопаді минулого року. Важливо відзначити, що слідом за цим пішла інша, не менш важлива і корисна можливість оформити замовлення на той чи інший товар або послугу за допомогою якраз таки криптовалюта. Сталося це ще в березні поточного року. І так, весь поточний і наступний місяць в плані нововведень теж не буде пустувати, адже кріптовалютная торгівля компанії була перенесена на свою ж дочірню компанію Venmo.

Таким чином тепер, в рамках свого постійного просування і популяризації цифрових валют, PayPal збільшує кількість кріптовалютних користувачів, а також розширює для них межі, дозволяючи їм здійснювати покупки на суму аж до 100,000 доларів в тиждень, а також повністю скасовує річний ліміт розміром в 50,000 доларів . Дане, дійсно важливе і для багатьох довгоочікуване розширення означає п’ятикратне збільшення ліміту покупки криптовалюта менш ніж за рік. Керівництво PayPal заявляє, що сервіс також поступово додає внутрішні керівництва і різний навчальний матеріал по криптовалюта, покликаний допомогти розвіяти всілякі міфи про віртуальних валютах.