Скільки допомоги Україна вже отримала від коаліції “Рамштайн”

Скільки допомоги Україна вже отримала від коаліції “Рамштайн”

Група підтримки оборонного потенціалу України, що базується у “Рамштайн”, розподілила більше 80 мільярдів доларів на військову допомогу. Представник Пентагону, генерал Патрік Райдер, підтвердив постійну підтримку Збройних сил України, повідомляє Укрінформ.

“Наша важлива місія триває”, – наголосив Райдер.

На даний момент, основна увага групи сконцентрована на підсиленні військово-повітряних сил України, а також на артилерії, морських операціях, земельному розмінуванні, системах протиповітряної оборони та сфері інформаційних технологій.

“Сполучені Штати, незважаючи на відсутність конкретного рішення Конгресу щодо додаткової підтримки, продовжують координувати дії союзників та партнерів для виявлення нових можливостей допомогти українським військовим”, – додав Райдер.

23 січня розпочалися чергові переговори Контактної групи по обороні України у “Рамштайн”, які стали вісімнадцятими в ряду.

Міністр оборони США Ллойд Остін закликав учасників засідання забезпечити Україну додатковими системами протиповітряної оборони та засобами перехоплення для посилення обороноздатності. Міністр оборони України Рустем Умєров висвітлив потреби українських Збройних сил для досягнення стратегічного прориву.