В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 99 полеглих захисників.

Після ідентифікації тіла оборонців передадуть родинам для гідного поховання. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Зокрема вдалося репатріювати 77 тіл оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів із Запорізького напрямку та двох захисників України із Харківського напрямку.

“Полеглих повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром СБУ, МВС України, Секретаріатом уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України. Окрема подяка за сприяння Міжнародному комітету Червоного Хреста”, – йдеться у повідомленні.

Збройні сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Далі представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих.

Наприкінці березня в Україну повернули 121 полеглого військовослужбовця. Зокрема, вдалося репатріювати 12 тіл оборонців, які воювали на Луганському напрямку, 107 полеглих воїнів з Донецького напрямку і двох захисників із Запорізького напрямку.