В Укренерго дали позитивний прогноз щодо електроенергії

Найближчими днями, ймовірно, дефіциту електроенергії не буде.

Цьому можуть завадити лише нові удари росіян, сказав голова правління Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Укренерго не прогнозує дефіцит потужності найближчими днями. Ми бачимо здатність енергосистеми покрити споживання існуючим виробництвом електроенергії електростанціями. Єдине, що може зашкодити це нові масовані ракетні обстріли. Ми готуємось до такого сценарію”, сказав він.

Пошкоджені мережі ще не дозволяють повністю забезпечити електропостачання у деяких містах.

“Перш за все, говоримо про Одесу. Там йдуть відновлювальні роботи, які дозволять найближчими тижнями усунути це “вузьке місце”, додав Кудрицький.

З 14 лютого в Україні діють нові правила інформування населення про графіки вимкнення електроенергії. Рішення про це прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Регулятор зобов’язав операторів систем розподілу забезпечити ряд вимог. Зокрема, розміщувати на власному офіційному вебсайті інформацію про час початку та закінчення перерви електроживлення об’єкта споживача із зазначенням назв перерв.