fbpx

Вбивство поліцейського в Чернігові: батько підозрюваного озвучив свою версію подій

Вбивство поліцейського в Чернігові: батько підозрюваного озвучив свою версію подій

Українців шокувала новина про вбивство поліцейського у Чернігові. Більшість підозрюваних є неповнолітними. Батько одного із затриманих розповів.

За словами Сергія Туніка, коли між правоохоронцями та підлітками спалахнув конфлікт, очевидці виклили патрульних. Втім, це не допомогло мирно розв’язати суперечку.

Батько підлітка стверджує, мовляв, один із тих правоохоронців, які брали участь у бійці, почав кидатися навіть на патрульних. У відповідь ті застосували газовий балончик й нібито поїхали. “Чому вони всіх не забрали? Врятували б життя людей. А так, проігнорували”, – обурився він.

Тунік пояснив, що у той вечір 2 дівчини та 2 хлопця – Ярослав та Діма – гуляли у центрі Чернігова. Одна із дівчат погано почувалася, тож підлітки поїхали в АТБ, аби купити там воду. Далі Діма нібито пішов у туалет за магазин, а Ярослав зайшов у заклад. “І Діма вже коли повертався, то до нього бігла дівчинка зі словами, що б’ють Ярослава. Коли підійшов, то побачив на його щоці гематому та тече кров ззаду”, – зазначив батько підозрюваного.

Тобто його або вдарили, або штовхнули, він впав головою об сходинки. Це мали зафіксувати камери спостереження,
– додав чоловік.

Він також зауважив, що на крик компанії збіглися люди. Серед них було ще 2 юнаків, знайомих Ярослава. Мовляв, саме вони вже продовжили конфлікт з правоохоронцями. Втім, через що між виникла суперечка – Тунік не знає.

У патрульній поліції Чернігівщини підтвердили, що у той вечір справді було кілька викликів до супермаркету “АТБ”, й екіпажі приїжджади на місце. Втім, коментувати там наразі нічого не можуть, адже ведеться службове розслідування.

“Щодо застосування газового балончика ніякої інформації у мене немає. Ми теж все це перевіряємо. Але ні підтвердити, ні спростувати поки нічого не можу”, – пояснив начальник обласної поліції Андрій Думич.