“Віддаю шану за мужність і незламний дух” – Олена Зеленська висловила підтримку Кейт Міддлтон

“Віддаю шану за мужність і незламний дух” – Олена Зеленська висловила підтримку Кейт Міддлтон

Дружина українського президента Олена Зеленська висловила підтримку принцесі Уельській Кейт Міддлтон після того, як вона зізналася про свою боротьбу із раком.

Зеленська побажала принцесі якнайшвидшого одужання. Відповідне звернення Зеленська оприлюднила у своїх соцмережах, зокрема InstaStories.

“Я віддаю шану Вашій Королівській Високості за мужність і незламний дух у боротьбі з важкою хворобою. Ваша Королівська Високість, королівська родина й народ Великої Британії стали дуже близькими народу України. Разом з усіма українцями бажаю Вашій Королівській Високості повного й швидкого одужання”, написала Зеленська.

Кейт Міддлтон – дружина спадкоємця британського престолу Вільяма, принца Уельського, сина короля Сполученого Королівства Чарльза ІІІ та принцеси Діани. Їхнє весілля відбулося 29 квітня 2011 року. Подружжя має трьох дітей.

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон зробила офіційну заяву про свій стан на тлі чуток, які з’явилися після того, як вона перенесла операцію.

Як виявилось, у неї діагностували рак. Відео з’явилось на офіційній сторінці принца та принцеси Уельських у соцмережі X (Twitter).

Принцеса заявила, що вона вже проходить курс хіміотерапії. Також вона не стала приховувати, що діагноз став для неї “величезним потрясінням”.

У січні цього року принцеса Уельська перенесла операцію. Вона лежала в одній з клінік Лондона. В Кенсінгтонському палаці заявляли, що операція була плановою та пройшла успішно.