“Воно непередбачувано” – Фагот чесно сказав, де бере гроші під час війни

Учасник гурту “ТНМК” Олег Михайлюта, він же Фагот, розсекретив свій заробіток під час війни.

В інтерв’ю Славі Дьоміну артист заявив, що має студію звукозапису.

“Друзі допомагають, роблять якісь замовлення, студія працює, ми працюємо. На студії ми пишемо не лише себе, а й інших артистів. Хто хоче ми робимо і рекламні ролики, озвучки відбуваються. Тури все ж таки відбуваються. Хоча, само собою, ми левову долю переказуємо пацанам (військовим – Gazeta.ua), бо якщо “нуль” не втримається, то наші студії з нашими українськими ідеями нікому не будуть потрібні. Тому ми, як можемо, вкладаємося у військо, але намагаємося тримати і культуру, і музику”, – зазначив співак.

Додав, що стабільного доходу у нього немає.

“Минулого місяця взагалі нуль заробив. Воно непередбачувано. Іноді нормально ввалюється десятками, іноді взагалі пусто. Я витрачаю на студію, оренду, комуналку, бензин. Я, до речі, не рахував. Подушку безпеки ти, звісно ж, собі робиш, але коли війна почалася, вона починає дуже швидко “линяти”, – зізнався Михайлюта.

Раніше Фагот пригадав, як допоміг своїй колишній-росіянці уникнути конфлікту з батьками. Вони одружилися у 22-річному віці, але жінка зрадила артисту й завагітніла від іншого чоловіка. Однак, щоб не було соромно перед родичами, попросила Фагота дати новонародженій доньці своє прізвище та по-батькові.