“Вже є графік”: Зеленський анонсував нові оборонні пакети для України

На наступний тиждень вже є графік міжнародної комунікації, який посилить нашу державу.

І те, що стосується позицій у Європі – у відносинах з Євросоюзом, і з нашими сусідами в Євросоюзі, і те, що стосується міжнародних інституцій – тих, які повинні захищати міжнародне право, і, звичайно, готуються нові оборонні пакети для наших воїнів. Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

“За підсумками й нового тижня зможемо сказати, що Україна стала сильніше. Це важливо, щоб кожен тиждень додавав нашим двостороннім відносинам з партнерами більше чітких домовленостей, а оборонним коаліціям – більше стійкості в постачанні зброї, снарядів і техніки”, – зазначив глава держави.

Зеленський подякував всім у світі, хто допомагає.

“Допомагає саме так – щоб домовленості працювали, а стійкість наших воїнів базувалась на стійкості наших партнерів”, – підкреслив президент.

В Офісі президента жорстко розкритикували і пояснили, чим загрожує Україні заморожування війни з Росією.

Цей варіант все частіше згадують західні аналітики та ЗМІ. Це один з найтрагічніших для демократичної цивілізації сценаріїв, пояснив в коментарі телеканалу Freeдом радник голови ОП Михайло Подоляк.

Як зазначив Подоляк, усі повинні розуміти, що Росія не заспокоїться, буде накопичувати ресурси, а також продовжувати вливати гроші в пропаганду і ескалацію конфліктів в інших регіонах.

При цьому радник голови ОПУ погодився з тим, що стратегію необхідно змінювати з урахуванням мінливих реалій.