Ядерна загроза від КНДР зростає

Ядерна загроза від КНДР зростає

Лідер Північної Кореї, Кім Чен Ин, активно прагне використати свої зв’язки з Росією з метою досягнення міжнародного визнання КНДР як ядерної держави. Він не має наміру вести переговори щодо припинення ядерної програми країни, як зазначено в звіті американської розвідки. У щорічній оцінці загроз, опублікованій офісом директора національної розвідки США, підкреслено, що КНДР продовжить розвивати як ядерний, так і звичайний військовий потенціал.

Кім вважає ядерну програму заставою безпеки свого режиму та предметом національної гордості. Вийшовши з періоду глибокої ізоляції, Північна Корея зараз намагається зміцнити зв’язки з Китаєм та Росією для розвитку торгівлі, отримання дипломатичної підтримки та розширення військової співпраці. Кім сподівається, що завдяки активному розвитку військових зв’язків з РФ він зможе досягти мети міжнародного визнання статусу КНДР як ядерної держави.

Північнокорейський лідер рішуче налаштований на розширення арсеналу ядерної зброї та може наказати поновити ядерні випробування. За оцінками американської розвідки, Кім продовжуватиме віддавати пріоритет розробці потужніших ракетних систем, від крилатих ракет до міжконтинентальних балістичних ракет і гіперзвукових плануючих засобів, призначених для уникнення протиракетної оборони США та їхніх союзників.

Для цього, порушуючи санкції ООН, Північна Корея намагатиметься збільшити імпорт різноманітних товарів подвійного призначення, переважно з Росії та Китаю.

На тлі початку спільних військових навчань США та Південної Кореї, Кім Чен Ин оглянув польову підготовку військ на одній з великих військових баз у західній частині КНДР. Лідер закликав країну підвищити готовн

ість до війни.