Як покращити якість сигналу Wi-Fi роутера за хвилину: простий трюк

Головна Сторінка » Як покращити якість сигналу Wi-Fi роутера за хвилину: простий трюк

Експерти зазначають, що слабкий Wi-Fi сигнал часто спричинений неправильним розташуванням роутера в будинку або впливом інших пристроїв. Іноді ж проблема полягає в тому, що обладнання потребує перезавантаження для відновлення належної роботи.

Багато хто помилково вважає, що роутер не потребує особливої уваги і може працювати постійно без перерв. Однак регулярне перезавантаження необхідне для забезпечення стабільної роботи пристрою, пише Gazeta.ua.

Переконайтеся, що ваш роутер встановлено правильно. Його рекомендується розміщувати якомога вище від підлоги, оскільки сигнал поширюється дугоподібно, і, перебуваючи на підлозі, частина сигналу може просто губитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Портативна зарядна станція для квартири: якої потужності та місткості вибрати

Тримайте роутер подалі від інших електронних приладів, таких як холодильники та мікрохвильовки. Оптимальним місцем для роутера часто вважається коридор, оскільки сигнал легко поширюється на сусідні кімнати, і зазвичай між пристроєм та роутером не більше однієї стіни.

Якщо навіть за правильного розміщення сигнал Wi-Fi залишається слабким, спробуйте правило 10 секунд. Вимкніть роутер з розетки, зачекайте 10 секунд і знову увімкніть його. Така порада часто рекомендується інтернет-провайдерами у випадку проблем із мережею.

З часом роутер накопичує помилки в роботі, що може призвести до втрати швидкості та збоїв у передачі даних. Перезавантаження допомагає усунути ці проблеми і повернути пристрій до нормального стану. Це особливо важливо, якщо роутер працює безперервно протягом тривалого часу.

Чіткої рекомендації щодо частоти перезавантаження немає, але в профілактичних цілях бажано робити це хоча б раз на тиждень.

Ось що важливо враховувати при виборі інтернету для віддаленої роботи незалежно від вашої професії.

Швидкість інтернету
Перше, на що всі звертають увагу – це швидкість. І не дарма. Для роботи онлайн без затримок потрібна швидкість щонайменше від 25 Мбіт/с. Але загалом, чим швидше, тим краще, тож 100 Мбіт/с – це зараз такий собі стандарт.

Якщо ж окрім вас інтернетом користуються ще й інші члени сім’ї або у вас багато підключених пристроїв, то всі вони використовують трафік. Можливо, вам знадобиться гігабітний інтернет. Це дозволить уникнути перебоїв у з’єднанні.