Якщо часто встаєте серед ночі, це свідчить про появу серйозної хвороби

Раптове пробудження вночі може свідчити про наявність серйозних хвороб, які потребують лікування

Називаємо неочевидні причини, що заважають нормальному нічному відпочинку.

Анемія

Холодіючі руки та ноги заважають здоровому сну. З цією ж недугою пов’язаний синдром неспокійних ніг, попереджають експерти. Людина погано спить, бо задля полегшення симптомів її тіло змушене рухатися.

Хронічна інтоксикація

У цій ситуації організм стикається з дефіцитом енергії, необхідної для підтримки процесів очищення. Виникають реакції, що заважають нормальному сну, або сон стає поверхневим і дозволяє відновити сили.

Сечовипускання

У процесі очищення організм виводить токсини разом із сечею, що змушує людину прокидатися кілька разів на ніч.

Паразити

Зараження організму паразитами також провокує поганий сон. Причиною може стати свербіж шкіри.

Крім того, причиною проблем зі сном можуть стати підвищений пульс, панічні атаки, холодний піт, що розвиваються при порушеннях роботи надниркових залоз.

При перепадах рівня цукру в крові вночі може розігратися апетит, а ще проблеми зі сном можуть розвинутись після 35 років через нестачу гормону прогестерону.

Якщо є потреба добре виспатися, варто переглянути своє харчування у вечірній час.В першу чергу уникайте стимуляторів, таких як цукор або кофеїн. Вони не дають спати вночі
Сир, як вечірню закуску, вважають одним з найгірших для вживання перед сном. Сир містить велику кількість амінокислоти тираміну, яка змушує вас відчувати себе бадьорими.

Споживання міцних сирів, таких як чеддер і пармезан, безпосередньо перед сном може збільшити частоту серцевих скорочень, створюючи серйозну проблему для гідного дрімання.