Загрози з Придністров’я поки немає – Гуменюк

Головна Сторінка » Загрози з Придністров’я поки немає – Гуменюк

На території невизнаного Придністров’я нині не спостерігається військової активності.

Водночас ворожа пропаганда намагається створити інформаційне напруження навколо теми анексії регіону Росією. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

“На території Придністров’я ми не спостерігаємо бурхливої активності”, – сказала Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики оцінили ймовірність анексії Росією Придністров’я

За її словами, зараз триває розхитування цієї теми в інформаційному просторі й намагання створити суспільно-політичне напруження на цих територіях. Водночас речниця запевнила, що державний кордон на цій ділянці надійно захищений, а його недоторканність забезпечена.

“З боку Придністров’я розуміємо, що подібні накручування ситуації, загострення були передбачувані. І дійсно, та атака, яка відбулася уночі в напрямку Одещини, зокрема і з застосуванням ракет – це додатковий тиск і намагання переконати, що підтримка буде забезпечена у випадку виникнення там бурхливої ситуації”, – додала Гуменюк.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, “депутати” невизнаного Придністров’я не планують звертатись на “з’їзді” до президента країни-агресорки Російської Федерації Володимира Путіна щодо прийняття до складу РФ.