fbpx

Затриманий Куліковський дав перші свідчення про “Ізоляцію”

Затриманий Куліковський дав перші свідчення про “Ізоляцію”

Під час допиту, який оприлюднено СБУ, затриманий начальник в’язниці “Ізоляція” Денис Куліковський розповів про участь ФСБ у допитах та катуваннях, а також про підготовку теракту – підриву авто контррозвідника  СБУ Олександра Хараберюша.

Начальником “Ізоляції” Куліковський став з грудня 2014 року.

“Моя роль була витягнути правдиві, скажімо так, свідчення. При кожному допиті були присутні співробітники ФСБ, МДБ, лікар був, щоб якщо людині стало погано, він її відкачував”, — Денис Куліковський кат в’язниці окупантів на Донбасі “Ізоляція”.

Про те, як катували тих, хто відмовився від співпраці, Куліковський розповів більш детально.

“Тапік”, він же телефонний апарат прив’язували або до ніг, до пальців, або “Док”, який це все робив, він же Симонов Станіслав, вони прив’язував до геніталій. Людей садили або в одиночну камеру, де немає туалету, нічого, потім не виводили їх у туалет, давали пляшку, або за наказом Євдокимова Василя, він же “Ленін”, мені надходив наказ поставити людину на добу, щоб вона стояла. Не годувати, не напувати, щоб тільки дав свідчення”— Денис Куліковський кат в’язниці окупантів на Донбасі “Ізоляція”.

Куліковський підтвердив, що підрив авто контррозвідника Олександра Хараберюша, співробітника СБУ було підготовлено саме на території “Ізоляції”. Також підрив авто Максима Шаповалова, полковника розвідки, в столиці також готувався на території “Ізоляції”.

“Це все готувалося на території “Ізоляції”. Там стояв Ланд Крюйсер Прадо зеленого кольору, ну він був поламаний, скажімо так. І вони приїжджали в масках і одного співробітника, який працює зараз у “ЦСО МДБ ДНР”, навчали прикріпляти до днища автомобіля, ну так розумію, вибуховий пристрій. Після чого, коли стався теракт на території України, “Ленін” приїжджав і вихвалявся особисто: “О, наша робота, дивись”,— Денис Куліковський кат в’язниці окупантів на Донбасі “Ізоляція”.