Зеленський вперше за час війни збирає “Слуг народу”

Зеленський вперше за час війни збирає “Слуг народу”

Президент України Володимир Зеленський планує провести першу з початку повномасштабної війни зустріч з депутатами парламентської фракції “Слуга народу”. Заплановано, що ця зустріч відбудеться сьогодні, 21 лютого.

Згідно з інформацією, опублікованою “Українською правдою” та посилаючись на джерела в фракції, на зустрічі обговорять загальну ситуацію в країні, хоча специфічна тема для обговорення не визначена. Фракція висловлювала бажання провести таку зустріч з минулого року, проте раніше у президента не знаходилося на це часу.

Депутати вже готують питання до обговорення з президентом, за які голосують у фракційному чаті. Десять питань, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть озвучені Зеленському.

Інформацію про заплановану зустріч також підтвердили у “Суспільному”.

Це звернення до депутатів від “Слуги народу” відбувається на фоні ряду скандалів, пов’язаних з членами партії. Зокрема, минулого місяця народному депутату Олександру Маріковському було повідомлено про підозру у недостовірному декларуванні криптовалюти на суму понад 24 млн грн. У листопаді минулого року також було повідомлено про підозру нардепу Андрію Одарченку, який, за повідомленнями ЗМІ, намагався підкупити голову Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма.