Терориста Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) тримають у двомісній камері СІЗО “Лефортово” у Москві.
У нього є телевізор і холодильник. Колишній лідер терористів так званої ДНР уже скористався бібліотекою, повідомляє російський “Интерфакс”.
“Гіркін заарештований у РФ у справі про заклики до екстремізму. Учора ми відвідали СІЗО-2 ФСВП Росії, більш відоме як “Лефортово”, і зайшли в камеру Ігоря Гіркіна”, заявив відповідальний секретар московської Громадської спостережної комісії (ГСК) Олексій Мельников у коментарі журналістам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Гіркіна свідчить про послаблення впливу ФСБ ISW
Стрєлков відмовився коментувати умови утримання в СІЗО, але “ознак морального або фізичного тиску виявлено не було”, додав Мельников.
21 липня в РФ затримали терориста та воєнного злочинця Ігоря Гіркіна. Заарештували його нібито за заявою колишнього “вагнерівця”. Суд у Москві заарештував його на два місяці.
Торік Гаазький суд присудив Гіркіну довічне ув’язнення за знищення малазійського літака Boeing MH17 на сході України у 2014 році.