fbpx

“Зупиніть війну” – Бербок на G20 звернулася до Лаврова

“Зупиніть війну” – Бербок на G20 звернулася до Лаврова

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала свого російського колегу Сергія Лаврова зупинити війну в Україні.

Також обвинуватила Росію у паралізуванні роботи “великої двадцятки” (G20). Про це заявила на зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць G20 в індійському Нью-Делі, пишуть DW та Zeit.

“Ми віримо в мультилатералізм. Закінчуйте цю війну, припиняйте порушувати міжнародний лад”, звернулася Бербок до Лаврова, який був на зустрічі. Про реакцію голови МЗС РФ не згадується.

Бербок додала: на 13 місяці тотальної геноцидної війни, яку Москва не збирається зупиняти, “найсильніші не мають права нападати на своїх маленьких сусідів”.

“Добре, що ви у залі, і слухаєте. Припиніть бомбити українські міста та мирних жителів. Зупиніть війну. Не через місяць чи рік, а сьогодні. Тому що кожна родина, яка втрачає батька, брата, матір, дитину, втрачає цілий світ”, сказала вона, дивлячись на Лаврова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бербок наголосила на необхідності справедливого миру

Бербок визнала, що серед членів клубу “є різні погляди” на війну Росії.

“Але що нас усіх об’єднує, то це те, що у світі немає жодного місця, де російська війна мала б позитивний вплив”, сказала вона.

Пізніше кремлівські ЗМІ опублікували реакцію Лаврова.

“Хотів би перепросити перед Індією за непристойну поведінку західних делегацій, які перетворили роботу на балаган”, сказав представник країни-терористки Лавров.

Раніше Сергій Лавров заявив, що Москва нібито не відмовляється від переговорів щодо України.

Тим часом аналітики США з’ясували, що насправді крилося за закликами Лаврова до переговорів.

Generated by Feedzy