12 ознак, які вказують, що партнер має серйозні наміри

Головна Сторінка » 12 ознак, які вказують, що партнер має серйозні наміри

Щоб зрозуміти, чи серйозні у вас стосунки, потрібно проаналізувати, як поводиться партнер.

Важливо звернути увагу на вчинки партнера, ознаки поведінки. Саме вони вказують на серйозні наміри та перспективу у стосунках, пише tsn.

Ви знайомі з друзями коханої людини. Коли партнери зближуються, вони намагаються познайомити одне одного з друзями. Це означає, що людину вводять до кола найближчих людей.

Ви знайомі з його батьками. В більшості випадків чоловік не стане знайомити жінку з сім’єю, якщо у нього відсутні на неї серйозні плани.

Ви плануєте спільну відпустку. Ви не просто зустрічаєтеся, ви обговорюєте майбутню відпустку, Ця ознака, так само, як намір познайомити з батьками, означає, що ви не просто запасний варіант.

Партнер не ігнорує важливі дати. Якщо чоловік нагадує про дати знайомств, перших побачень тощо та не забуває влаштовувати на честь цього свято, отже, у нього серйозні плани на майбутнє.

Він не зникає. Якщо чоловік періодично “зникає”, навряд чи можна вважати, що він ставиться до вас серйозно.

Партнер телефонує між зустрічами просто поговорити або запитати, як у вас справи.

Партнер намагається проводити з вами багато часу та поділяти ваші інтереси дивиться серіали, які вам подобаються, відвідує улюблені місця.

Партнер ставиться до вас із повагою не критикує вашу зовнішність і манеру одягатися, не висміює, намагається бути максимально ввічливим і не зачіпає ваші почуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любити себе і вміти слухати: 10 речей, які чоловік має робити на думку жінок

Фотографується на селфі. Якщо партнер не ховається від камери, отже, не боїться публічності та нічого не приховує.

Не підглядає постійно в телефон на побаченні, не поспішає.

Партнер спокійно ночує у вас, не намагається втекти зранку або, що ще гірше, серед ночі.

Партнери не маніпулюють одне одним. Вони не надсилають змішані сигнали, навпаки, виявляють свою любов діями, а не просто кажуть вам, що люблять вас.

Похвалу і компліменти люблять не тільки жінки, а й чоловіки. Подібні знаки уваги надають впевненості, зміцнюють почуття власної гідності, піднімають самооцінку. Ось тільки слова для цих цілей треба вибирати акуратніше. Універсальними будуть приємні фрази про традиційні чоловічі якості силу, розум, твердість характеру. Також доречне захоплення досягненнями в професії.

Не варто зловживати й ласкавими прізвиськами “зайчик”, “котик”. Сюсюкання вказує на інфантильність та емоційну незрілість людини, яка у своєму мовленні постійно використовує зменшувальні форми слова. Вживання їх може дратувати.