Представництво в інтернеті – це must have кожного офлайн-магазину. Дослідження показали, що понад 80% людей здійснюють купівлю одягу, техніки та товарів для дому через свій смартфон або планшет. Гріх не скористатися цим. Якщо хочете якісний ресурс, тоді варто замовити інтернет магазин у студії Brainlab. Професіонали розроблять магазин, який повністю задовольнить потреби замовника.
Якісний інтернет-магазин вирішує такі завдання:
Залучення клієнтів. Магазин повинен використовувати різні маркетингові інструменти для залучення потенційних покупців на свій сайт. Це може бути: реклама в соціальних мережах, контекстна реклама, SEO-оптимізація сайту, email-маркетинг тощо.
Утримання клієнтів. Онлайн-магазин повинен надавати високоякісний сервіс, швидку доставку, можливість повернення товару та інші послуги, щоб утримати клієнтів і створити в них лояльність до бренду.
Збільшення продажів. Якісний інтернет-магазин повинен надавати потенційним клієнтам достатньо інформації про товари та послуги, щоб вони могли зробити правильний вибір і здійснити покупку. Також магазин може використовувати крос-продажі та апселли, щоб збільшити середній чек замовлення.
Як створюють інтернет-магазин: основні етапи
Створення інтернет-магазину може бути складним процесом. Самостійно впоратися з цим завданням майже нереально. Краще звернутися до професіоналів Brainlab.
З чого ж саме складається створення якісного інтернет-магазину? Розглянемо основні кроки:
Планування і дослідження ринку. Цей етап включає визначення цілей і завдань інтернет-магазину, дослідження конкурентів, аналіз ринку і вибір продуктових категорій, які продаватимуться в магазині.
Розробка дизайну і функціональності магазину. На цьому етапі потрібно вибрати платформу для створення інтернет-магазину, розробити дизайн і функціональність магазину, визначити каталог товарів, опис товарів і встановити ціни на товари.
Розробка технічної інфраструктури. У цей період створюється система управління контентом, налаштовується система замовлень, оплати та доставки товарів. Також необхідно забезпечити безпеку і захист даних покупців.
Наповнення магазину контентом. Цей крок включає створення описів товарів, зображень, відео-оглядів та інших матеріалів, які можуть привабити покупців.
Тестування та запуск. Після завершення всіх попередніх етапів слід протестувати інтернет-магазин на наявність помилок і недоліків і запустити його в роботу.
Маркетинг і просування. Нарешті, після запуску інтернет-магазину необхідно зайнятися його просуванням.