fbpx

Бронежилети для своїх: Parimatch передав на передову 3655 комплектів тактичного спорядження

Головна Сторінка » Бронежилети для своїх: Parimatch передав на передову 3655 комплектів тактичного спорядження

За сім місяців повномасштабного вторгнення бренд Parimatch передав Збройним силам України 3655 бронежилетів. Загальна вартість допомоги становить майже 37 млн грн.

У воєнний час попит на засоби індивідуального захисту стабільно високий. Якісні бронежилети підвищують боєздатність армії, захищаючи особовий склад від куль та уламків.

Усвідомлюючи значення захисного одягу, Parimatch з перших днів війни почав забезпечувати українських військовослужбовців бронежилетами. А саме міцними бронежилетами третього й четвертого класів з додатковими елементами тактичного екіпірування. Їхніми власниками стали спецпідрозділи в Харківській, Миколаївській, Запорізькій і Донецькій областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АвтоКрАЗ Жеваго передав броньований автомобіль-розміновувач для ДСНС України

“За час війни багато запитів стосувалися засобів захисту й бронежилетів, які в перші місяці війни вже було важко знайти й привезти в Україну. Ніщо не порівнюється з тими емоціями, які відчуваєш з телефонним дзвінком або повідомленням, що наш бронежилет врятував життя конкретному військовому. Такі історії мотивують допомагати й робити більше, щоб наблизити перемогу України”, говорить Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine.

Загалом за сім місяців російської агресії Parimatch надав допомогу Україні на 258 млн грн, основна частина яких скерована на всебічну підтримку Збройних сил України. За переконанням компанії, сьогоднішній обов’язок соціально відповідального бізнесу докласти максимум зусиль й акумулювати максимум коштів для підсилення захисників України у спільній боротьбі.

22 вересня відбулася церемонія нагородження SBC Awards 2022. Премія у сфері беттінгу й iGaming відзначає досягнення операторів і розробників онлайн-платформ, а також платіжних систем, маркетингу й роботи з даними.

Parimatch Ukraine визнали кращим бетінг та iGaming оператором у Східній Європі.

Generated by Feedzy