Держспецзв’язку закупить шість Toyota Land Cruiser по 3 млн грн

Головна Сторінка » Держспецзв’язку закупить шість Toyota Land Cruiser по 3 млн грн

Департамент забезпечення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України оголосив про намір придбати нові автомобілі спеціального призначення майже на 18 млн грн.

Згідно з даними системи Prozorro, тендер виграло ТОВ “Сервісний центр Діамант”, пише видання Наші гроші.

За умовами майбутньої угоди, до 15 жовтня компанія має поставити шість чорних повнопривідних позашляховиків Toyota Land Cruiser Prado 2025 року. Вартість одного автомобіля – 3 млн грн.

Закупівля передбачає автомобілі в комплектації з бензиновим двигуном об’ємом 2,4 л (282 к.с.), класу Євро 6, автоматичною трансмісією, повним набором подушок безпеки, а також додатковим обладнанням – металевим захистом двигуна, тонуванням, зимовими шинами, килимками, набором техдопомоги, інструментом і домкратом. Крім того, автомобілі будуть оснащені спеціалізованою радіостанцією з антеною, яку надає замовник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ і САП готові долучитися до написання законопроєкту про антикорупційні органи

Гарантійний термін становить три роки або 90 тис. км пробігу.

За характеристиками й комплектацією йдеться про топову версію Land Cruiser Prado Premium. На ринку подібні моделі коштують близько 2,81 млн грн – без додаткового оснащення та спеціалізованих систем.

Єдиним дорожчим конкурентом на тендері було ТОВ “Автосаміт Укравто”, яке пропонувало аналогічні моделі.

Переможець тендеру – львівський Сервісний центр “Діамант” Павла Волкова, офіційний дилер Toyota.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України є центральним органом виконавчої влади в галузі спецзв’язку та кібербезпеки. Вона підпорядковується сектору оборони і безпеки. Очолює службу Олександр Потій.

Служба безпеки України, Офіс Генерального прокурора та Державне бюро розслідувань викрили нові злочини чинного народного депутата Євгенія Шевченка.

З листопада 2024 року він перебуває під вартою за підозрою у державній зраді.

Слідство встановило, що депутат шахрайським шляхом виманював гроші у вітчизняної компанії, яка закуповувала мінеральні добрива в Білорусі. Посилаючись на свої зв’язки із сусідньою країною, Шевченко штучно створював перешкоди для доставки продукції в Україну, а потім пропонував “допомогу” за грошову винагороду.