Динамо повертає собі першу сходинку турнірної таблиці

Кияни впевнено перемогли Львів з крупним рахунком 1:4.

Головний тренер киян Луческу вирішив поберегти ігроків основного складу перед матчами Лігі чемпіонів, тому в основі були відсутні Сидорчук, Шапаренко, Караваєв та Забарний.

Львів перебуває в зоні вильоту, тому проти Динамо виставив усіх найсильніших попри втрату Енеса Махмутовича та інших центрбеків.

В першому таймі антигероєм Динамо став Супряга, який не влучив в пусті ворота з кількох метрів.

Першим забили львівьяни, попри тотальний контроль Динамо, реалізувавши єдиний вихід в контратаку, який завершився пенальті після влучання в руку Миколенка, який реалізував Чіряк.

Миколенко виправився за прикрий епізод через 2 хвилини,та розрізав захист Львова ідеальним пасом на Буяльського. Віталій увірвався у штрафний Костика й переграв голкіпера – 1:1.

Також голами у ворота Львова відзначились Віктор Циганков та двічі Денис Гармаш.

У підсумку Динамо перемогло Львів з розгромним рахунком і повернулося на перше місце в УПЛ. Наступний матч кияни зіграють 20 жовтня у Лізі чемпіонів з Барселоною.