fbpx

Експерт пояснив, навіщо РФ стягує авіацію до українських кордонів

Експерт пояснив, навіщо РФ стягує авіацію до українських кордонів

Росія може накопичувати авіацію на кордоні не лише для проведення нових атак, але й для оборони своїх позицій на тимчасово окупованих територіях України.

Ворог може зосередити основні зусилля на обороні своїх позицій, вважає військовий експерт Олег Жданов.

“Для цього я і кажу, що Україні без прикриття авіації посилати в бій таку велику кількість нової техніки, яку ми отримаємо від наших країн-партнерів, було б не зовсім грамотно, якщо не сказати гірше. Росія може застосувати авіацію як в обороні, так і в наступі”, заявив він під час ефіру на YouTube.

Застосовувати авіацію в наступі окупантам буде проблематичніше.

“Ворог може обстрілювати нашу територію лише з дистанції, не залітаючи вглиб України. А це буде квиток в один кінець”, наголосив Жданов.

Якщо наші далекобійні засоби стануть в глуху оборону, тоді авіація РФ намагатиметься працювати по нашим військам, які будуть проривати оборону російських військ на наших територіях.

“Я думаю, що наші далекобійні засоби в цьому випадку будуть збивати навіть над Бєлгородом, якщо будуть діставати, російську авіацію. Авіація ж потрібна, щоб вступати в бій з російськими літаками”, резюмував Жданов.

Financial Times, посилаючись на дані розвідки країн-членів НАТО, повідомило 14 лютого, що РФ накопичує літаки та гвинтокрили поблизу російсько-українського кордону. Видання припустило, що таким чином російські винищувачі можуть підтримувати наступ на землі.

Російське опозиційне видання “Важливі історії” 16 лютого з посиланням на джерело в міністерстві оборони Росії повідомило, що російські військові змінюють тактику та зобов’язалися використовувати велику кількість повітряних сил в Україні.

Generated by Feedzy