fbpx

“Газу цілком достатньо” – у Зеленського прокоментували “хвилю” надзвичайних ситуацій в регіонах

Головна Сторінка » “Газу цілком достатньо” – у Зеленського прокоментували “хвилю” надзвичайних ситуацій в регіонах

Газу у сховищах країни достатньо для потреб соціальної сфери. Обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збираються в регіонах з метою прискорити підписання договорів на постачання газу і розв’язати технічні питання.

Про це заявив заступник голови Офісу президента Кирил Тимошенко у Facebook.

“Газу у сховищах цілком достатньо для потреб населення та соціальної сфери. Жодних проблем із цим немає”, – написав Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЄС зробили неочікувану заяву про газовий контракт Угорщини з РФ

Додав, що Нафтогаз готовий до 15 жовтня підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери, зокрема школи, садочки, лікарні.

Посадовець нагадав, що ціна на газ для потреб населення 7,42 грн. За такою ціною Нафтогаз продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення. Ціна на газ з урахуванням ПДВ та тарифом на транспортування для потреб соціальної сфери 16,8 грн.

“Ціна на газ на ринку дійсно зашкалює, але держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу. Серед іншого, за допомогою спецціни”, – резюмував Тимошенко.

Регіони України один за одним оголошують НС через неможливість постачання газу в бюджетні установи. Зокрема, Одещина, Дніпровщина, Хмельниччина, Івано-Франківщина, Львівщина та Закарпаття. Постачальники відмовляються надавати енергоносій населенню за цінами собівартості. Через холод у школах в одній з областей школярів відправили на канікули.