Говоритимуть про Україну: Путін зустрінеться з Ердоганом

Говоритимуть про Україну: Путін зустрінеться з Ердоганом

Російський диктатор Володимир Путін найближчими днями зустрінеться в Астані з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Анкара, сподівається, що Путін приїде з візитом до Казахстану. Про це із посиланням на заяву глави зовнішньополітичного відомства Туреччини Фідана Хакана пише Habertürk.

“Найближчими днями можлива зустріч нашого президента з Путіним у Казахстані. Ми чекаємо на Путіна з візитом до нас. Наш президент раніше запрошував його, йшлося про його прибуття. Але спочатку в Росії були вибори, а потім у нас”, – розповів він.

Ердоган хоче провести переговори з Путіним на полях саміту Шанхайської організації співробітництва (ШОС) в Астані. На порядку денному зустрічі буде війна в Україні та чорноморська зернова ініціатива.

Незадовго до цього Путін під час зустрічі з очільником МЗС Туреччини також заявив, що планує зустрітися з Ердоганом у липні на полях саміту Шанхайської організації співробітництва, який відбудеться 3-4 липня.

Водночас Ердоган має намір окремо зустрітися з Путіним та президентом США Джо Байденом. Уже у липні президент Туреччини візьме участь у Саміті лідерів НАТО, який відбуватиметься з 9 по 11 липня у Вашингтоні. Провідною темою події буде війна між Росією та Україною.

Президент України Володимир Зеленський побував із візитом у Туреччині та провів переговори із Реджепом Таїпом Ердоганом. Домовлено про спільні проєкти в оборонній сфері.

Також було підписано угоду, яка спрощує торгівлю України й Туреччини та усуває перешкоди для бізнесу. На рівні міністерств оборони укладено й низку важливих документів.