Крим звільнятимуть з боями – Буданов

Крим звільнятимуть з боями – Буданов

Без військових звільнити Крим від російської окупації неможливо.

Про це сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Це не лише дипломатичне, не лише військове. Є багато різних варіантів. Але без військових, бойових дій це (деокупація. Gazeta.ua) неможливо”, сказав начальник ГУР.

“Коли говорили у 2014, 2015. От хотілося б зараз поставити запитання людям, які тоді казали: “Крим можна повертати, Україна повертатиме лише дипломатичним шляхом, інших немає”. Де всі ці зараз люди? Чому ж вони зараз мовчать про це? Це їхній стратегічний програш”, заявив Буданов.

Деокупація півострова відбуватиметься комбінованим шляхом, сказав начальник ГУР.

“Комбінованим шляхом ми все повернемо. Що це таке давати зараз роз’яснення я не буду. Тому що я все ж таки хочу його повернути, а не, як кажуть, наламати операцію тут і зараз”, заявив Буданов.

24 серпня українська розвідка провела спецоперацію у Криму. Українські воїни вступили в боєзіткнення з підрозділами окупантів.

Минулого місяця на Кримському мосту пролунали вибухи. На фото видно руйнування щонайменше одного прольоту.

Голова Служби безпеки України Василь Малюк повідомив, що руйнування мосту одна з реалізацій СБУ. Міст атакували експериментальним морським безпілотником, який отримав назву “Морський малюк”, розповів голова СБУ.