На захоплених територіях окупанти відключили мобільний зв’язок ‒ Гайдай

Головна Сторінка » На захоплених територіях окупанти відключили мобільний зв’язок ‒ Гайдай

На тимчасово захоплених територіях Луганщини російські окупанти відключили мобільний зв’язок.

Офіційно це пояснюють аварією на магістральних лініях, повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, “аварія”, судячи з територій, де зникло покриття, “сталася одночасно в декількох місцях”.

“Тепер немає зв’язку не те що з підконтрольною уряду України територією, а й між сусідніми захопленими містами. Дев’ять днів тому, оголосивши боротьбу з партизанським рухом, загарбники на Луганщині відключили послугу мобільного інтернету у місцевого оператора. Щоправда, у багатьох жителів області ця послуга почала зникати за декілька днів до оголошеної дати. Розмір абонплати у лютому, до речі, залишився незмінним, незважаючи на виключення. Не зменшать її й у березні”, ‒ зазначив Гайдай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активно працюють снайпери Гайдай розповів останні новини з Луганського фронту

Окупаційна влада тим часом продовжує тероризувати місцевих цивільних жителів. Тиснуть на чоловіків так званою “базою особистих даних військовозобов’язаних, що ухиляються від мобілізації”, яку нібито склали на Луганщині.

“Кажуть, що до формування бази долучилися дільничні та активні громадяни, які повідомляли про чоловіків, що підлягають призову та ухиляються, на спеціальні телефони довіри”, ‒ розповів Гайдай.

За його словами, загарбники також терміново набирають медичних працівників у приватну військову компанію. Очевидно, через величезну кількість поранених бойовиків.

“Обіцяють грошове забезпечення більше, ніж у штурмовиків. Набір триватиме до 10 березня. Скільки саме їх потрібно не розголошують. Звісно, що дуже багато”, ‒ додав Гайдай.

На тимчасово захоплених територіях Луганщини при призначенні соцвиплат окупанти не враховуватимуть розмір зарплати за перші дев’ять місяців 2022 року. Тим часом дітей, які пропускають заняття в школах за російською програмою, там перевіряють комісії, а місцевих інтернет-провайдерів росіяни планують поглинути.

На тимчасово окупованих територіях Луганської області школярів примусово переводять на дистанційне навчання. Роблять це для того, щоб звільнити у школах місце для розміщення російських загарбників.