Любителям чайних пакетиків варто переосмислити свої звички, як радять онкологи.
Пакетований чай часто складається з меленої чайної пилюки, яка не містить корисних речовин. Якщо такі пакетики не мають індивідуальної упаковки, вони можуть абсорбувати різні залишки з виробництва, виступаючи як сорбенти.
Такий чай, як правило, є продуктом нижчої якості і може містити хімічні добавки, що забезпечують його інтенсивне фарбування навіть у холодній воді.
Цей напій може бути особливо небезпечним для осіб з хронічними захворюваннями. Чай з пакетиків, особливо той, що містить штучні ароматизатори, може негативно впливати на здоров’я людей з онкологічними захворюваннями, атопічним дерматитом, псоріазом, бронхіальною астмою та алергічним ринітом. Штучні ароматизатори можуть негативно впливати на імунну та лімфатичну системи, що може спричинити ускладнення.
Зелений чай відомий як потужний антиоксидант, який може покращувати працездатність, допомагати в очищенні організму від токсинів та вільних радикалів, а також зміцнювати імунну, серцево-судинну та нервову системи. Однак важливо знати, що існують певні обмеження щодо його споживання.
Зелений чай містить достатньо кофеїну, який може перешкоджати засвоєнню фолієвої кислоти, тому він не рекомендований особам із глаукомою чи гіпертонією, а вагітним жінкам слід бути обережними з його споживанням, уникаючи міцної заварки.