fbpx

Окрім Труханова, підозру вручили ще експрокурору Одещини Жученку

Окрім Труханова, підозру вручили ще експрокурору Одещини Жученку

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова 6 жовтня підписала 5 підозр у справі про заволодіння земельними ділянками в Одесі. Серед фігурантів, крім мера Геннадія Труханова ще й експрокурор Олег Жученко.

За словами Сергія Стерненка, колишньому одеському прокурору уже вручили підозру. Активіст повідомив, що це офіційна інформація.

Сергій Стерненко розповів, що саме Олег Жученко був причетний до кримінальних проваджень проти нього. Також Жученко звинуватив активіста у наркоторгівлі.

За словами Стерненка, експрокурор у навмисно гальмував кримінальні справи, які стосувалися нападів на одеських активістів. Крім того, згідно з доступною інформацією прокурор отримав квартиру від бізнесмена Володимира Галантерника.

Ірина Венедіктова підписала 5 підозр. За інформацією телеграм-каналу “Думская – новости Одессы” крім Геннадія Труханова та Олега Жученка це:

  • Олег Бриндак – заступник мера Одеси, голова партії “Довіряй ділам”. Його за 2021 рік вже двічі викликали до НАЗК у справах про порушення подання звіту партії про майно та доходи й про порушення фінансової звітності.
  • Інна Поповська – директорка юридичного департаменту Одеської міськради;
  • Володимир Галантерник – одеський бізнесмен та мультимільйонер. Володіє значною частиною туристичної інфраструктури міста та торгові центри. Живе у Лондоні, а в Одесі буває лише проїздом.