Партизани натрапили на склади з “Калібрами” у Севастополі

Партизани кримського руху “АТЕШ” виявив російські склади з ракетами “Калібр” у тимчасово окупованому Севастополі.

Агенти провели розвідку на північ від Сухарної бухти та знайшли там склади з боєприпасами. Про це рух “АТЕШ” повідомляє у Telegram.

На території складів, ймовірно, зберігаються ракети типу “Калібр” та інші види озброєння. Партизани також помітили кілька одиниць вантажної автомобільної техніки. Вони назвали координати цих місць: 44.628525, 33.585635 та 44.625469, 33.581552.

“Агенти “АТЕШ” розвідали сотні об’єктів в окупованому Криму та продовжують свою роботу. Ми передаємо отриману інформацію про окупантів Силам оборони України і, як наслідок, ці об’єкти стають цілями, по яких завдаються ракетні удари”, – йдеться у повідомленні.

Російські загарбники використовують реактивні системи залпового вогню “Град” для відбиття атак морських дронів у тимчасово окупованому Криму.

Агенти кримськотатарського та українського партизанського руху “АТЕШ” провели спостереження в бухтах Севастополя й виявили, що там застосовують БМ-21 “Град” і ЗРК “ТОР” для відбиття повітряних і морських ударів Сил оборони України.