Путін намагатиметься зірвати Саміт миру – Зеленський

Путін намагатиметься зірвати Саміт миру – Зеленський

Кремлівський диктатор Володимир Путін намагатиметься зірвати роботу Глобального саміту миру, який у середині червня відбудеться у Швейцарії.

Цей саміт буде першим реальним шансом розпочати відновлення справедливого миру. Про це у вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, Україна і Швейцарія уже завершили направлення запрошень на Саміт миру, який відбудеться 15 та 16 червня.

Зеленський наголосив, що ми всі маємо розуміти, що лише глобальна сила здатна примусити Росію до миру, і саме тому працюємо, щоб залучити якнайбільше учасників до Саміту у Швейцарії та відповідної комунікації.

“Маємо також розуміти й те, що Путін спробує і різними маніпуляціями, і силою ударів своїх терористів зірвати цю роботу, наші зусилля, спробує послабити українські позиції”, – впевнений Зеленський.

Глава держави додав, що всі наші позиції – і на полі бою, і в дипломатії, і в інформаційній сфері – мають бути зараз однаково сильними.

“Щоб нам тиснути й наближати наші результати, окупанти мають втратити змогу тиснути й здобувати щось для себе. Тож наша сила, наші можливості, наша зброя, єдність із партнерами – усе це має працювати разом. І буде працювати”, – підкреслив Зеленський.

Перший Саміт миру відбудеться 15-16 червня у Бюргенштоці, поблизу міста Люцерн у Швейцарії.

До участі запросили глав держав й урядів з усіх континентів, повідомив у Twitter президент Володимир Зеленський.

Саміт стане платформою для обговорення шляхів досягнення всеосяжного, справедливого й тривалого миру для України відповідно до Статуту ООН і норм міжнародного права. Усі держави, запрошені на саміт, продемонстрували свою відданість цим принципам.