Росія формує нові підрозділи для війни проти України ‒ британська розвідка

Головна Сторінка » Росія формує нові підрозділи для війни проти України ‒ британська розвідка

Російське командування впродовж останніх двох місяців почало формувати великі нові підрозділи, щоб збільшити кількість своїх сухопутних сил.

До них, зокрема, відноситься 25 загальновійськова армія. Про це у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

У британській розвідці зазначають, що після вторгнення в Україну Росія переважно розгортала мобілізованих резервістів для поповнення діючих формувань або у складі піхотних полків територіальної оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі масове отруєння окупантів: сили спротиву повідомляють про вдалу акцію

“Росія рідко засновувала нові загальновійськові організації, такі як загальновійськові армії, які створені як самодостатні сили. Винятком став 3-й армійський корпус, створений влітку 2022 року, який загалом показав погані результати”, ‒ йдеться у повідомленні.

За оцінками британської розвідки, Росія може розгортати нові формування як резервну силу в Україні.

“Однак у довгостроковій перспективі РФ прагне посилити свої сили проти НАТО. Без великої нової хвилі обов’язкової мобілізації Росія навряд чи знайде достатньо нових військ, щоб забезпечити ресурсами навіть одну нову армію”, ‒ йдеться у повідомленні.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 2 серпня становлять уже понад 247 230 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 540 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Росія втратила в Україні понад 200 тис. військових. Заяви РФ про те, що Україна нібито відповідальна за продовження агресії є проєкцією поведінки країни-окупанта, заявив на засіданні Ради безпеки ООН представник Великої Британії Фергус Екерслі.