fbpx

Росія перекинула кілька батальйонів під Бахмут ‒ британська розвідка

Головна Сторінка » Росія перекинула кілька батальйонів під Бахмут ‒ британська розвідка

За останні чотири дні Росія, ймовірно, передислокувала кілька батальйонів для посилення своїх військ на Бахмутському напрямку.

Це сталося після тактичних здобутків України на флангах Бахмута в середині травня та публічних сумнівів щодо готовності сил групи “Вагнер” продовжувати бої. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої біля Бахмута, Авдіївки та Кремінної: опубліковано нові карти найгарячіших ділянок фронту

У британській розвідці наголошують, що Росія має відносно небагато незадіяних бойових підрозділів в Україні. Тому ця передислокація є помітним навантаженням для російського командування.

“Керівництво Росії, ймовірно, продовжує розглядати захоплення Бахмута як ключову безпосередню військову ціль, яка дозволить їм претендувати на певний успіх у конфлікті”, ‒ йдеться у повідомленні.

На Бахмутському напрямку тривають дуже жорсткі бої. Ворог збільшив присутність військ на декілька тисяч осіб та намагається використовувати перевагу у важкій артилерії і кількості снарядів, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, Збройні сили України дещо знизили темпи просування і утримують рубежі району “Літак”.Водночас, ворогу не вдається повернути втрачені позиції.

Generated by Feedzy