fbpx

Росія поспішає з новим масштабним наступом ‒ аналітики ISW

Росія поспішає з новим масштабним наступом ‒ аналітики ISW

Російське командування хоче якнайшвидше почати новий масштабний наступ, щоб встигнути до надходження важкої західної техніки до України.

Водночас деякі російські пропагандисти скептично ставляться до здатності Росії почати успішний наступ наприкінці лютого. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Так, один з російських військових пропагандистів, який пов’язаний з ПВК “Вагнера”, стверджує, що керівник російського генштабу Валерій Герасимов має обмежений часовий проміжок, щоб розпочати широкомасштабну наступальну операцію в Україні. Пізніше її неможливо буде здійснити.

Водночас терорист Ігор Гіркін вважає, що рішучий російський наступ не буде успішним, якщо Росія не мобілізує більше робочої сили для промисловості та економіки. За його словами, без цього атака незабаром досягне кульмінації.

“Обидва спостереження свідчать про те, що російське військове командування, схоже, поспішає розпочати вирішальний наступ. Ймовірно, напередодні прибуття західної військової допомоги та сезону весняного бездоріжжя в Україні приблизно у квітні, який перешкодив російським механізованим маневрам навесні 2022 року”, ‒ наголосили в ISW.

Російські загарбники хочуть перерізати шляхи постачання Бахмута Донецької області. Водночас вони зазнали поразки біля Вугледара та на Запорізькому напрямку. Росіяни також намагаються перехопити ініціативу на схід від Куп’янська. Про це свідчать нові карти бойових дій в Україні, оприлюднені Інститутом вивчення війни (ISW).

Протягом минулої доби українські війська відбили атаки російських загарбників біля 10 населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Generated by Feedzy