Щоб чоловік не перетворився на мямлю: з якого боку від нього має спати жінка

Це може багатьох здивувати, але міцність сімейних стосунків залежить від того, з якого боку жінка спить біля свого чоловіка. Також з якого боку знаходиться поруч у кафе чи на прогулянці.

Всім добре відомо, що наш мозок складається з двох половин правої та лівої півкулі.

Права півкуля відповідає за творче мислення, інтуїцію, емоції, ліва півкуля у відповіді за логічне мислення, оперування цифрами, математичними розрахунками та іншими обчислювальними схемами. Права півкуля відповідає за лівий бік тіла людини, а ліва півкуля, навпаки, за правий. Тобто хрест на хрест, пише ukr.media.

Таким чином жінка з розвиненою жіночою натурою, володарка розвиненої правої півкулі, а чоловік, відповідно, логік, має розвинену ліву півкулю мозку.

Таким чином, фізіологічно, психологічно та емоційно, щоб підживлювати один одного потрібною енергією в парі і перебувати в гармонійних відносинах, жінка повинна розташовуватися ліворуч від чоловіка гуляти, сідати за стіл, у кафе, і спати у шлюбному ложі вона так само повинна з лівої сторони від чоловіка.

Якщо бути уважними і дотримуватися цієї системи, то ви гармонійно підживлюватимете один одного в парі, тому що чоловік сильніший інтелектуально, але слабший психологічно, а жінка навпаки.

Якщо заглибитися в історію можна знайти відомості про те, що колиску з дитиною, жінка завжди ставила по ліву руку. Так само жінці в дорозі потрібно було йти ліворуч від чоловіка, а ліворуч від неї йшли їхні діти. У правій руці чоловік тримав зброю, щоб захищати сім’ю у разі нападу.

У стародавні часи було прийнято, щоб дружина завжди знаходилася у серця чоловіка, тобто з його лівої руки. Під час одруження наречену ставили ліворуч, а нареченого праворуч, ці ж традиції дійшли і до наших часів, зараз під час церемонії вінчання дружина має стояти ліворуч від чоловіка. Бо в храмі зліва розташований образ Діви Марії, а праворуч Ісуса Христа. Тільки в РАЦСах довгий час помилковим був факт зворотної розстановки нареченого і нареченої, коли зліва ставили майбутнього чоловіка, і виняток покладався тільки для військовослужбовців, щоб правою рукою вони могли відкозиряти.

Зверніть увагу, з якого боку звикли перебувати поруч із чоловіком ви. Якщо чоловік знаходиться по ліву руку від вас, то ви підсвідомо сприйматимете його, як дитину, а він вас як свій захист і не зможе вирішувати складні завдання і брати відповідальність у парі.

Якщо чоловік знаходиться праворуч, то ви почуватиметеся захищеною, а він себе повноправним, відповідальним господарем та захисником сім’ї.

Якщо в парі жінка прагне домінувати і завжди займає місце праворуч, то енергетичний та психологічний зв’язок у їхньому союзі порушується це призводить до конфліктів та спотворення правильної орієнтації місць у парі. Чоловік перетворюється на рохлю, мямлю та підкаблучника, жінка на домінантного господаря з яскраво вираженими чоловічими якостями характеру.

Японці здавна відрізнялись своїм особливим ставленням до здоров’я, порівняно з іншими націями. Японські пари лягають порізно, бо у них різний графік роботи. Якщо збудите свою другу половинку тільки тому, що пізно повернулися з роботи або потрібно піти раніше, це не приведе до гарного відпочинку. Ось чому має сенс провести ніч в іншій кімнаті. Це забезпечить їм спокійний та здоровий сон.

Японські матері сплять зі своїми дітьми. Тому батькові треба вирішити, чи хоче він спати в одному ліжку з ними, чи піти в іншу кімнату. Навіть наука довела, що спільний сон може допомогти батькам та дітям заснути спокійніше.