Американські та південнокорейські військові розпочали масштабні навчання з бойовою стрільбою поблизу кордону з КНДР.
Про це повідомляє Yonhap.
За наявною інформацією, тритижневі навчання розпочалися минулого понеділка у військовому навчальному комплексі у місті Пучхон приблизно за 30 км на південь від демілітаризованої зони, що розділяє дві Кореї.
Союзні війська сформували спільні підрозділи для маневрів і тренувань, задіявши південнокорейські танки K1A2, американські бойові машини Stryker, гаубиці M777A2, ударні вертольоти Apache та штурмовики A-10.
Зазначається, що метою навчань є посилення спільних оперативних можливостей союзників та сприяння швидкій адаптації ротаційного підрозділу армії США, який прибув до Південної Кореї у жовтні минулого року, до умов Корейського півострова.
Вперше спільні навчання між південнокорейськими військовими та американським ротаційним підрозділом відбулися у липні минулого року. Раніше американські військові, які прибували на заміну попереднім підрозділам ЗС США, тренувалися без участі корейських союзників.
У ВМС Південної Кореї запрацювало нове командування для протидії військовим загрозам КНДР. До нього входять кілька есмінців, оснащених передовими американськими системами протиракетної оборони “Іджис”.
Також до складу командування увійдуть кораблі, які зараз будуються у рамках національного проєкту есмінця наступного покоління KDDX із використанням виключно південнокорейських технологій, починаючи від конструкції корпусу і бойових систем та закінчуючи сучасними радарами і озброєнням.