Свист і розбитий ніс екснардепа: у Рівненській міськраді сталася бійка

Home Новини звідусіль Свист і розбитий ніс екснардепа: у Рівненській міськраді сталася бійка

У Рівненській міські раді побилися депутати.

Бійка сталася під час сесії у понеділок близько 10:50, повідомили “Суспільне Рівне”.

За трибуною був місцевий активіст, лікар Рівненської міської лікарні Роман Коваль. Він почав висловлювати претензії до діяльності ВО “Свобода”.

До трибуни підійшли двоє депутатів від цієї політсили: Юрій Осіпчук і Володимир Валявка.

Також підбіг рівнянин Роман Огороднік і вдарив у обличчя Валявку.

Після цього до місця інциденту збіглись десятки людей, почалась бійка. Із розбитим носом у залі ходив колишній народний депутат Олег Осуховський.

У бійку втрутились правоохоронці. З’ясовують обставини інциденту.

Сесію перенесли на 22 лютого.

“Якимось чином на позачерговій сесії прийшли люди, певні особи завели в зал тітушок, і це, власне, питання до правоохоронців. Ми зібралися, щоб підтримати територіальну оборону”, розповів Валявка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він же його не бив” – у “Слузі народу” не каратимуть Тищенка за напад на Лероса

Депутати мали розглянути питання про виділення коштів із бюджету міста на фінансування територіальної оборони, однак до цього справа не дійшла, пише Zaxid.net.

Також проходив пікет працівників Рівненської міської лікарні. Вони прийшли підтримали головлікаря Євгена Кучерука, у якого закінчується контракт.

До трибуни разом з іншими підбіг підозрюваний у державній зраді і сепаратизмі Ярослав Гранітний, розпочалася бійка.

Осуховського відвезли до лікарні.

Торік у грудні у Львівській районній раді під час сесії побилися бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 року, депутат від “Самопомочі” Станіслав Горуна і його колега зі “Свободи” Богдан Федун.