fbpx

Трагедія у Туреччині: МЗС повідомляє про загиблих українців

Головна Сторінка » Трагедія у Туреччині: МЗС повідомляє про загиблих українців

Внаслідок землетрусу в Туреччині ймовірно загинули двоє українців. Саме так заявляє турецька сторона.

Посольство нині перевіряє цю інформацію та вживає заходів задля встановлення осіб загиблих, повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

Відомо також про чотирьох постраждалих українців. Вони отримали легкі тілесні ушкодження, загроз їхньому життю немає, госпіталізації не потребують. Постраждалих забезпечили тимчасовим житлом і продуктами харчування.

Загалом дипломати вже розшукали 38 громадян. Ще 19 українців не виходять на зв’язок. Українське придставництво взаємодіэ із турецькими рятувальними службами, щоб їх знайти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки землетрусів сталося у світі за останню добу: цифра вражає

МЗС також готується відправити українських консулів в місто Газіантеп. Дипломати посольства зможуть прибути в зону стихійного лиха, щойно дозволить ситуація на тлі оголошеного режиму надзвичайного стану в Туреччині. Консули координуватимуть на місці допомогу громадянам України, доставлять їм теплі речі та предмети першої необхідності. На зворотньому шляху вивезуть своїм автотранспортом тих українців, які висловлять бажання переїхати до інших регіонів Туреччини.

Вранці 6 лютого у Туреччині стався потужний смертоносний землетрус магнітудою 7,8 бала. Стихія інтенсивно відчувалася у провінціях: Кахраманмараш, Хатай, Османіє, Адіяман, Ґазіантеп, Шанлиурфа, Діярбакир, Малатья, Адана. Кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині зросла до 3 381 людини. Поранених на цей час 20 426.

Також поштовхи відчули жителі інших країн. Землетрус “зачепив” Сирію, Ірак, Ліван, Йорданію та Ізраїль.

Generated by Feedzy